Мапа

Мапа повітряних тривог України доступна у форматі онлайн. Тепер лише в один кліп можна перевірити статус сирен у всіх областях країни одночасно.

Мапи:

Мапа

Повітряні тривоги в режимі онлайн у всіх областях України можна дивитись на мапі від розробника @gm. Для доступу до неї переходи за посиланням: https://war.ukrzen.in.ua/alerts/Онлайн-мапа повітряних тривог від розробника Вадима Клименко Повітряні тривоги в режимі онлайн у всіх областях України можна дивитися на мапі від розробника Вадима Клименко. Для доступу до неї переходи за посиланням: https://vadimklimenko.com/map/Онлайн-мапа повітряних тривог від розробника ArgoPrep Повітряні тривоги в режимі онлайн у всіх областях України можна дивитись на мапі від розробників українського офісу ArgoPrep. Для доступу до неї переходи за посиланням: https://alarmmap.online/

ВАЖЛИВО!

Онлайн-мапи повітряних тривог в Україні автоматично оновлюються з інтервалом 15-20 секунд. Таким чином, на вищевказаних сайтах можна дивитися статус сирен у всіх областях одночасно. Актуальна інформація доступна лише в один клік!

Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Реклама